Фото на чашці "Хамелеон"

Чашка "Хамелеон", це популярний та оригінальний подарунок з сюрпризом. Така магічна чашка☝ відрізняється тим, що міняє свій колір під впливом температури♨. Чашка стає білою та проявляється зображення, яке було невидимим під полімерним шаром. При охолодженні фотографія повільно зникає☺

Друк фото на чашку хамелеон Чашки Хамелеон з фото
ЗАМОВТЕ кружку Хамелеон в ✪Фотоательє Міг✪ і ми ♕ВАС♕ не підведемо!
Для кружки з фото, що проявляється, важливо вибрати якісну фотографію для друку. Якщо фото горизонтальне, друк можливий на всю ширину і висоту.
Надрукувати можна фото ► логотип ► текст ► картинку.


Ціна кружок "Хамелеон" з друком фото в грн.


  Кількість       1-4 шт     5+     20+     40+     100+
   Біла(330мл)      230 ₴/шт.   195     180     170     160
   Колір(330мл)      280 ₴/шт.   245     230     220     195
   Біла(425мл)      290 ₴/шт.   235     225     210     195


E-mail *:
Выбрать цвет *:
Завантажити фото (до 10 мб):
Посилання на Fex.net:
Подарункове пакування *:
Доставка *:
Адреса/Побажання:
Телефон *:
ФІО:
Оплата *:
Підтвердження заявки *:Відгуки та коментарі наших постійних та ♡ клієнтів


Фото на чашці Хамелеон

Каталог шаблонів та написів на Вашу чашку

Каталог дитячих шаблонівКаталог шаблонів до 8 березня Каталог новорічних шаблонів на чашкуКаталог шаблонів на чашку для хлопців
Каталог шаблонів на день народженняКаталог шаблонів на день закоханих Каталог шаблонів для дівчатКаталог шаблонів з знаками зодіака
Кружки з іменамиКаталог коллажів на кружкиКаталог окантовок для фотографійКаталог кружок з написами


Відповіді на запитання щодо Чашок-Хамелеонів:

① Термін виготовлення? 1-2 дні. Зробити терміновий друк на чашці за 1 годину ⌚ можна з націнкою 50%.

② Стійкість фотографії? Необмежений, але можна подряпати гострими предметами. Змивається згодом у посудомийній машині☝

③ З якими шаблонами можна купити кухоль? Всі варіанти оформлення в каталогах вище. Якщо вам потрібний індивідуальний макет, його можна обговорити з нашим дизайнером.

④ Як зробити онлайн-замовлення? Заповнюйте форму онлайн-замовлення (кнопка під прайсом) і чекайте на зв'язок з нашим дизайнером. Через 1-2 дні ви зможете забрати замовлення в одному з наших фотоательє Києва на Шулявській", Лівобережній, Троєщині, Лук'янівській, Університеті, Хрещатику або в пункті видачі перевізника.

⑤ Доставка є? Чашки Хамелеони можемо доставити по Києву своїм кур'єром або транспортною компанією у всі міста України.

⑥ Який колір краще вибрати? Ми рекомендуємо вибирати чорний колір, на них у холодному стані зображення майже не видно. На кольорових чашках фотографія проглядається під полімерним шаром.

⑦ Технологія друку? Перенесення фото на Чашку-Хамелеон з зображенням, що проявляється, виконується за технологією сублімаційного друку. Вона забезпечує стійкість зображення при використанні в мікрохвильовій печі та посудомийній машині. Головне не пошкодити полімерний шар на кружці металевими та гострими предметами. Спочатку фото друкується на спеціальному папері сублімаційним чорнилом, потім за допомогою кружечного термопресу фотографія вбирається в поверхню кружки. Переведення чорнила відбувається при температурі 110 градусів за Цельсієм.

Чашка Хамелеон кольорова всередині


Залишились питання?   ☎   +38 (099) 360-56-11


Не варто думати, що чашки з термодруком – це банальний подарунок. Адже будь-який фотоподарунок, який виготовлений індивідуально, завжди буде ціннішим, особливо якщо це магічна чашка "Хамелеон". Тому фотокружки завжди будуть бажаним подарунком на 8 березня, Новий Рік, 23 лютого, День закоханих, День Народження.

Чашка Хамелеон проявляється