Колаж з фотографій


Колаж із фотографій виглядає набагато цікавіше та яскравіше, на відміну від просто надрукованих фотографій. У розробці дизайну можна реалізувати Вашу ідею, використовувати різноманітні рамочки, особливі переходи та підписи.

Зробити такий фотоколаж Вам допоможе один із дизайнерів «Фотоательє Міг» у відділах на Хрещатику ► Лівобережна ► Лук'янівській ► Шулявській ► Золотих Воротах ► Троєщині.
Варіанти колажів Фотоколаж можна надрукувати на полотні чи фотокалендарі. Оригінально також виглядають фото-колажі на таких фотоподарунках, як подушка, чашка чи футболка.

Ціна колажу


   Низької складності     100грн.
   Середньої складності      від 200
   Високої складності      від 400

Оформити онлайн замовлення можна скинувши фотографії на пошту з шапки сайту або вибрати конкретний макет з нашого каталогу колажів за кнопкою нижче.


При розробці індивідуальних макетів усі фото можуть пройти потрібну ретуш та корекцію кольорів. За бажанням клієнта використовуються різні художні ефекти та прийоми. Якщо ваші фото не в цифровому форматі, тоді ми їх скануємо на носії разом із макетом колажу.

Варіанти колажів

Індивідуальний макет з фото

Як правило, альбоми з надрукованими фото лежать у шафах і виймаються лише "з нагоди". На відміну від фотоальбому, колаж що висить на стіні, буде на видному місці щодня, доставляючи приємні спогади господареві.

Такий фотоколаж може стати чудовим подарунком коханій дівчині, родичам чи друзям. Він буде найкращим нагадуванням радісних ☺ миттєвості.Популярні фотоподарунки та фотопослуги: