Оцифровка відео

Оцифровка відео у цифровий формат надовго збереже пам'ятні події. Аналогові носії недовговічні. Згодом відбувається розмагнічування плівки, внаслідок чого сильно псується якість запису. Чим швидше оцифрувати касету, тим краще збережеться якість відео.

 Оцифровка відео
«Фотоательє Міг» допоможе перенести відео на диск або флешку.
В нас можна оцифрувати всі види відеокасет та кіноплівок.

Ціна оцифровки касет


            VHS, VHS-C, mini DV, Hi8, Digital 8,               1 хвилина - 3.00 грн.
            Касета Betacam, Video 8 та інші.                1 хвилина - 13.00 грн.
            Кіноплівка 8 мм.              1 хвилина - 85 грн.
            Кіноплівка 16 мм.              1 хвилина - 125 грн.
            Кіноплівка 35 мм     1 хв. - 250 грн. (з звуком +80)
            Копія диска                        70 грн.

Мінімальне замовлення від 15 хвилин!


Відповіді на запитання:

① Який термін виконання замовлення? Приблизно 2 тижні. Готовність можлива й раніше, але обіцяти не можемо. В наявності тільки 1 комплект обладнання.

② Де в Києві можна здати вам касети на оцифровку? Приносьте до одного з відділів « Фотоательє Міг» на Лівобережній, Хрещатику, Лук'янівській, Шулявській, Троєщині, Золотих Воротах.

③ Чи можна оцифрувати лише епізод, а не всю касету? Так, для цього необхідно подивитися з якою і до якої хвилини він відтворюється і вказати це при оформленні замовлення. У фотоательє подивитись немає можливості.

④ В якому форматі ви віддаєте цифровий файл? Запис можливий у DVD, MP4 або AVI форматі. При оформленні замовлення необхідно уточнювати, оскільки за замовчуванням запис здійснюється у форматі MP4.

⑤ Який термін зберігання відеокасет? Зберігання відеокасет без істотної втрати якості становить 2-3 роки. Через 5-10 років відбувається явне погіршення якості відео та звуку. Якщо ви хочете залишити для себе і дітей відео-архіви, вам обов'язково потрібно перевести плівку в цифровий формат.

⑥ На який носій записується оцифроване відео? Записуємо на будь-який наданий Вами носій. Диски мають бути не використані та без подряпин. У продажу є диски та флешки різного об'єму.

⑦ Який обсяг займає 1 касета? 1 відеокасета займає приблизно 1 ДВД диск на 4,7 Гб.

⑧ Навіщо оцифровувати відео? Плівка легко розтягується та пошкоджується, а також злипається, якщо касету довго не переглядати та не перемотувати. Оцифровка відеокасет вирішить цю проблему та позбавить від подібних неприємних сюрпризів. Оцифровка відеозапису відкриває великі можливості для монтажу відео.

⑨ Чи можна вам НП надіслати замовлення? Київ, склад 224, +38(099)360-56-11, Михайленко Леся. Доставка за рахунок відправника. Номер накладної, будь ласка, на вайбер +380993605611


Цифровий файл має низку переваг:

✔ зберігається без втрати якості нескінченно, DVD-диски зберігаються близько 100 років.
✔ якість вища ніж у відеокасет для відеомагнітофона.
✔ миттєвий доступ до будь-якого фрагменту, вибір мови та інші можливості.
✔ на диску відсутні випадіння через дефекти стрічки.
✔ для любителів монтажу відкриває набагато ширші можливості.


Інші фотопослуги: