Реставрація фотографій

Через кілька десятиліть відбитки втрачають колір і контрастність, на них проявляються подряпини та плями. У таких випадках необхідно відретушувати знімок. Реставрація фото, назавжди збереже якісну фотографію у цифровому вигляді. Дизайнер-художник «Фотоательє Міг» допоможе якісно зробити відновлення знімку ✍.

Реставрація фотографій


Ціна реставрації 1 портрета

    Низька складність     від 80 грн.
    Середня складність     від 200
    Висока складність     від 500


Реставрація фотографії Київ

Оформити заявку на прорахунок вартості реставрації

E-mail *:
Телефон *:
Прикріпити файл (до10мб) *:
Потрібний розмір *:
Побажання *:
Імя *:
Де бажаєте забрати? *:


Реставрація старої фотографії

Для отримання кращого результату роботи краще принести відбиток у фотоательє, де ми самі його відскануємо з потрібною роздільною здатністю.


Ретуш старих фотографій

це можливість повернути старій фотокартці початковий вигляд. При обробці пошкоджених та вигорілих фото ☀,усуваються плями, відновлюється колірний баланс, усуваються потертості та загини, домальовуються відсутні фрагменти фотографії. Перед друком фото, ми можемо надати Вам цифровий файл для попереднього перегляду. Тільки після узгодження роботи, ми друкуємо остаточний варіант.

Ретуш старих фото

Ретуш старих фото

Реставрація старих фотографій

Ретуш старих фото


Відповіді на запитання щодо послуги реставрації:

① Як робиться реставрація старих фотографій? Ви можете не перейматися з приводу оригіналу. Вся робота виконується на комп'ютері з оцифрованим фото.

② Які терміни? Робота низької складності виконується за 1 день, складна реставрація обговорюється індивідуально.

③ Як оцінюється? Ціна залежить від кількості людей на знімку та рівня пошкодження. Майстер може оцінити вартість тільки візуально Приклади робіт із приблизною оцінкою складності за посиланням

④ Якщо самому сканувати, яку роздільну здатність виставляти? Залежить від розміру, який хочете отримати після реставрації. Якщо вам потрібен відбиток 10-15 см, тоді виставляйте в сканері 10-15 см і 500 dpi.

⑤ На якому фотопапері краще надрукувати готовий результат? Рекомендуємо друкувати на матовому папері. Він найкраще підходить для друку портретів і не буде відблискувати під склом. Яскравість і контрастність, яку дає глянець, доречна лише під час друку кольорових фотографій.

⑥ Куди потрібно приносити пошкоджену фотографію? Оформити замовлення на реставрацію можна в одному із наших фотоательє Києва. Адреси та телефони фотосалонів на Лівобережній, Хрещатику, Шулявській, Лук'янівській, Золотих Воротах, Троєщині вказані у розділі контакти.

⑦ Можете надрукувати та вставити в рамку? Так, є рамки всіх стандартних форматів.

⑧ Вам НП можна надіслати фотографію? Київ, склад 224, (099)360-56-11, Михайленко Олеся. Доставка за рахунок відправника. Номер накладної будь ласка на вайбер +380993605611


Інші популярні фотопослуги: