Килимок для миші з фото


Килимок для миші з надрукованим фото - один із найвдаліших подарунків для людей, які багато часу проводять біля монітора. Від килимка залежить не тільки чітка робота мишки, а й настрій ☺ його власника.

Килимок для миші з фото

Килимки з фотографіями зручні для кисті руки і не ковзають на столі. Низ килимка прогумований, зверху тканина, на яку наносимо друк. Для перенесення зображення використовуємо технологію сублімаційного друку, яка забезпечує стійкість фарб та максимально можливу якість та яскравість друку. Замовте свій унікальний Килимок з фото у Фотоательє Міг і ми Вас не підведемо!


Ціна килимка з фото


Кількість 1-4 шт 5-20 21-50 50-100
Серце 23-21 см 170 грн 135 120 110
Прямокутний 20-24 170 грн 135 120 110
Прямокутний 25-29 280 грн 235 210 190


Ваш E-mail *:
Форма *:
Телефон *:
Завантажити фото (до 10 мб):
Посилання на Fex.net (от 10мб):
Доставка *:
Адреса/Побажання:
ФІО:
Оплата *:
Підтвердження заявки *:


Каталоги оригінальних принтів та фото-колажів на килимки.


Каталог колажів із фотографій для друку на килимку Каталог прикольних принтів на килимок

Такий фотоподарунок може стати корпоративним сувеніром або рекламним носієм. Малюнок не стирається з часом - фарба на хімічному рівні вбирається у верхній шар тканини.


Відповіді на запитання:

① Термін виготовлення? 1-2 робочих дні.

② Що буде із зображенням через кілька років? Ми використовуємо технологію сублімаційного друку, при якій чорнило вбирається в поверхню килимка і не стирається.

③ Яка ціна при оптовому замовленні? Прайс для оптових замовлень (від 5 шт.) у розділі корпоративні подарунки.

④ Як зробити онлайн-замовлення? Заповнюйте форму замовлення (кнопка під прайсом) та наш дизайнер зв'яжеться з Вами вибраним вами способом.

⑤ Де можна купити готовий килимок? В «Фотоательє Міг» на Лівобережній, Лук'янівській, Бессарабській площі, Шулявській, Золотих Воротах та на Троєщині.Рекламні килимки для миші з фото - один з найбільш ефективних типів реклами на сьогоднішній день. Сувеніри з логотипом та індивідуальним дизайном є знаком корпоративної приналежності. Вони можуть бути Вашою візитною карткою, яка, на відміну від звичайної візитки, ніколи не загубиться і буде незмінно під рукою у партнерів та клієнтів.
Ви маєте можливість надрукувати все, що забажаєте - ваше фото, рекламний макет з логотипом та телефоном Вашої компанії. Власник неодмінно згадає про вас та ваші послуги.