Діловий портрет


Фотографії у вигляді бізнес- або ділового портрета можна використовувати у резюме, анкеті або для візитівки на сайті. Як правило, діловий портрет найкраще підходить для цієї мети. При зйомці ми робимо невелику серію знімків, з яких можна вибрати кадр, який сподобався найбільше. Після зйомки фотограф «Фотоательє Міг» зробить необхідну корекцію у Photoshop.

Діловий портрет Діловий портрет   Діловий портрет у Києві


Ціна фотозйомки ділового портрета - 175 грн. за 1 портрет

У вартість входить портретна ретуш + файл в електронному вигляді на носій або пошту. Готовність приблизно за 20-60 хвилин після зйомки. При зйомці у повний зріст беріть, будь ласка, змінне взуття.

Фото на повний зріст зйомка на резюме Фотографія на резюме

 

Відповіді на часті запитання щодо зйомки:


① Чи зможете зробити портрет на виїзді? Так, наш фотограф може приїхати до вас в офіс або на вашу домашню адресу в Києві. Вартість виїзду 1300 грн. + кількість портретів.
② Чи робите ви фото на резюме для авіаліній? Так, цей вид фотографій ми робимо на синьому, білому чи сірому фоні.
③ Чи можна сфотографуватися у повний зріст? Так, їхати краще у фотоательє на "Лівобережну" або "Лук'янівську". На Шулявській, Хрещатику, Золотих Воротах та Троєщині також можна зробити фото, але там дуже мало місця та потрібно буде доплачувати 50 грн. за заміну фону.
④ Чи потрібно записуватись на фотозйомку? Зазначена вище послуга здійснюється без запису. За бажання провести повноцінну годинну фотозйомку потрібно записатися за телефоном +380950611306 у відділ на Лук'янівській.
⑤ Чи є можливість переодягтися? На жаль, окремої кімнати немає. Є гарне світло, фон, але у нас не фотостудія.
⑥ Чи потрібно брати змінне взуття? Змінне взуття потрібно брати тільки при зйомці у повний зріст на Лівобережній чи Лук'янівській. Доплата за пошкодження фону - 80 грн.
⑦ Який розмір фото надсилаєте? За замовчуванням кадруємо під формат A4 (300 dpi).Умовно виділяють два види ділового портрета: студійний та на робочому місці.
Портрет в студії робиться погрудним, іноді на весь зріст, на нейтральному світлому фоні.
Бізнес портрет на робочому місці - це знімок, на якому людина перебуває на місці своєї безпосередньої діяльності, надаючи таким чином світлині більшої виразності та інформативності.

Бізнес портрет Бізнес портрет  Бізнес портрет в Києві

Поради для чоловіків: Гарний костюм та сорочка — основа вашого зовнішнього вигляду. Якщо ви вирішите одягнути світлу сорочку, майте на увазі, що вона може виглядати тьмяно та відволікати увагу від Вашого обличчя. Якщо ви хочете менш офіційний та строгий портрет, але такий, що не виходить за ділові рамки, найкращим вибором стане жакет з сорочкою або светр.

Поради для жінок: відносяться в основному до прикрас які доречні та навіть вітаються. Ланцюжки мають бути короткими та йти вздовж лінії коміра блузки. Сережки мають виглядати з-під волосся. Можна використовувати брошку, але в цьому випадку вона має бути досить великою, щоб не губилася на знімку. Жінка з довгим волоссям має вибрати верх одягу, який відрізнятиметься за тоном від кольору волосся.

Гарна стаття з порадами перед фотографуванням є на офіційному сайті каналу ICTV