Ціна репродукції на полотні


Друк репродукцій на полотні - своєрідний жанр образотворчого мистецтва, що виник зовсім недавно. Завдяки цьому можна надрукувати улюблену репродукцію, яка прикрашатиме Ваш будинок. Надруковані на полотні та обрамлені репродукції будуть ексклюзивним подарунком☆.

Репродукція картини

В «Фотоательє Міг» есть колекція репродукцій для друку. Якщо тут немає вашої картини, напишіть нам назву роботи та імя художника на пошту . Ми спробуємо знайти її в хорошій якості.

Ціна друку на полотні ₴


Формат (см) 20-30 25-35 30-40 35-35 35-50 40-60 50-70 60-60 60-90 90-90 90-130 130-160
Стандартна   370   430   530   540   570   720   920   970  1250  1650   2150   2630
Галерейна   390   450   550   560   590   750   950  1000  1300  1700   2200   2700
Лак    90   100   130   135   150   200   280   300   400   500    650    800

У вартість входить:
✔ Кадрування
✔ Баланс кольорів
✔ Підрамник
✔ Галерейна чи стандартна натяжка

Додаткові послуги:
- Обробка фотографій (корекція лиця, видалення лишніх предметів і т.д.) - від 40 грн
- Оформлення в багет - від 200
- Складне перенесення силуетів на інший фон, колаж, худ. ефекти - від 300 грнГалерейна чи стандартна натяжка холста на підрамник?

Ми рекомендуємо робити галерейну натяжку, при якій торці підрамника запечатуються зображенням. Такий варіант стильно і сучасно виглядає у будь-якому інтер'єрі. Якщо ви плануєте обрамити свою фотокартину в багет, тоді необхідно замовляти звичайну натяжку.

Натяжка полотна на підрамник


Каталог картин відомих художників для друку репродукцій
Клод Оскар Моне          Камиль Писсарро          Рембрант      
Ван Дейк, Антонис        Томас Гейнсборо           Бернардо Беллотто     
Питер Рауль Рубенс      Жак Луи Давид               Пьер Огюст Ренуар      
Винсент Ван Гог            Антуан Жан Гро               Караваджо
Иван Шишкин                 Иван Айвазовский

Якщо тут немає вашої картини, напишіть нам назву роботи та імя художника на пошту . Ми спробуємо знайти її в хорошій якості.Ваш E-mail *:
Телефон *:
Формат *:
Покриття лаком *:
Натяжка *:
Завантажити фото (до 10 мб):
Посилання на Fex.net:
Доставка *:
Адреса/Побажання:
ФІО:
Оплата *:
Підтвердження заявки *:Репродукція чи копія картини?

Навряд чи є на планеті прекрасніше мистецтво, ніж живопис: передача гри світла і тіні, виразність композиції, зафіксована не фотоапаратом, а очима митця, кожен мазок кисті, зроблений з любов'ю – все це робить картину безцінним шедевром. Але найкращі мальовничі полотна повинні захопити багатьох, тому вони висять у музеях, і купити їх не можна. Однак, якщо милуватися картиною дуже хочеться вдома постійно, або якщо ви вважаєте, що картина буде найкращим подарунком дорогій людині, тобто чудовий вихід – можна купити репродукцію.  

Високоякісні репродукції картин виглядають майже так само добре, як оригінали, але коштують дешевше, і купити їх простіше. При цьому важливо пам'ятати, що репродукція картини – це не те саме, що копія. Щоб передати всі відтінки, всі найменші півтони, усі маленькі деталі – для цього копія не підходить, адже навіть один мазок, невірно накладений на полотно художником копіістом, може серйозно змінити вигляд картини та враження, яке вона виробляє. Але майже невідмінними на вигляд від оригіналу можуть бути репродукції картин художників. Сучасні технології твору репродукцій дозволяють перенести на полотно або лист всі кольорові нюанси, і навіть покрити роботу спеціальним текстурним гелем, щоб вона була якомога більше схожа на оригінал. Деякі репродукції відомих картин бувають виконані настільки якісно, що відрізнити їх від оригіналу може лише фахівець за найближчого аналізу. У нашому фотоательє можна замовити копію роботи відомих художників. Її виготовлення можна обговорити через Інтернет заявку.

А якщо, замовляючи копію, купити до неї рами, то ви придбаєте новий витвір мистецтва, який не соромно подарувати будь-кому, і який може прикрашати будь-який, навіть найвитонченіший інтер'єр. І, звичайно ж, такий товар не вважається підробкою, а визнається цілком гідною заміною художнього твору, який має свою, іноді досить суттєву цінність. Навіть бувають випадки, коли шанувальники сучасних художників просять поставити майстра автографа на копії або постері його картини.

Особливо покупці люблять твори класичних майстрів. Добре продаються копії Васнецова, Рєпіна, Шишкіна, інших російських художників. Роботи Рембрандта, Да Вінчі, Караваджо та інших великих художників теж мають великий попит. Продаж репродукцій картин популярний у всьому світі, багато фахівців працюють над удосконаленням технологій їх створення. Так, якщо репродукція виконується на папері, то папір використовується найякісніший, який здатний гранично точно відобразити особливості оригінальної картини. А репродукції картин на полотні виробляють зараз за допомогою спеціальних комп'ютерних технологій та особливих принтерів, що дозволяє передати всі особливості та кольорову гаму картини максимально точно.


Популярні фотоподарунки: