Умови та конфіденційність даних при використанні сайту фотоательє Міг


Увага! Використовуючи цей сайт, ви за промовчанням погоджуєтесь з умовами, описаними нижче.

Використання сайту
Сайт https://mig-studio.com.ua/index/fotoatele_mig/0-975 (далі фотоательє «Міг») дозволяє вам переглядати пропозиції щодо фотопослуг та фотоподарунок, читати корисні статті, брати участь в акційних пропозиціях та залишати свої коментарі. Все перераховане вище дозволено лише для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях.

Відповідальність
Фотоательє «Міг» гарантує вірність, повноту товарів та послуг, що пропонуються на цьому сайті. Фотоательє «Міг» у будь-який час без повістки має право вносити зміни до товарів, фотопослуги та їх ціни. У разі застарілих статей, описів та послуг Фотоательє не зобов'язується оновлювати їх. Фотоательє ні за яких факторів не несе відповідальності за будь-які збитки, які почалися внаслідок використання, неможливості використання або плодів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті
Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтесь дати правильну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви самі несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі свої вчинки під вашим логіном та паролем.

Зворотній звязок та коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною. Ви повинні розуміти, що ваше повідомлення не повинно ображати конкретні особи та організації, а також будь-яким іншим чином порушувати чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Фотоательє «Міг» може видаляти без вашої на те угоди. Фотоательє не несе відповідальності за інформацію, розміщену відвідувачами сайту.

Використання персональних даних
Ми зберігаємо ваш e-mail при оформленні Ваших онлайн замовлень або листуванні з нами. Бази даних не передаються та не продаються стороннім особам. Вони можуть використовуватися тільки для поліпшення послуг цього сайту. З повагою, Фотоательє Міг