Друк на дисках

Друкуємо на поверхні CD, DVD дисків зображення фотографічної якості. За малого тиражу можливе оперативне виготовлення у наших фотоательє Києва. Адреси та карту дивіться будь ласка в контактах.

Друк на дисках


Таблиця цін на диск з друком


  1-3 шт. 4-10 шт. 11-50 шт. 51-300 шт.
CD 44 грн. 37 35 33
CD в паперовому конверті 45 38 36 34
DVD 54 47 45 44
DVD в паперовому конверті 55 48 46 45


Ваш E-mail *:
Телефон *:
Завантажити фото (до 10 мб):
Посилання на Fex.net:
Вид изделия *:
Количество (от 5 шт) *:
Доставка *:
Адреса/Примітки до замовлення:
ФІО:
Оплата *:
Подтверждение заказа:

Розробка макета на диск від 100 грн.

Вимоги до макетів:

① зовнішній діаметр диску - 118 мм
② внутрішній діаметр - 20 мм
③ формат jpg або tiff з розрішенням 300 dpi.

Важливо ☝ При підготовці макета зверніть увагу, що в центрі диска залишається непродруковане коло 20 мм.. На цю частину диска не повинна потрапляти важлива частина зображення.Відповіді на питання по друку на диск:

① Термін виготовлення? 1-2 робочі дні. За потреби можемо друкувати малий тираж оперативно.

② Як зробити онлайн-замовлення? Заповнюйте форму онлайн замовлення (помаранчева кнопка під цінами). Після перевірки макета та всіх даних з Вами зв'яжеться наш дизайнер.

③ Друк вигорає? Ми використовуємо оригінальне чорнило epson, яке гарантує стійкість і насиченість зображення до 50 років.

④ Зробити запис на диски можна? Так, вартість запису уточнюйте будь ласка.

⑤ Яка якість друку? Друк на DVD та CD диски здійснюється методом струминного друку. Вона дає дуже дрібний, практично непомітний растр, тому виходять високоякісні фото з дуже гарним промальовуванням дрібних деталей.

⑤ Де надається послуга друку? У кожному з наших відділів завжди є у продажу диски. Вибирайте найближчий відділ у розділі контактів. Метро Хрещатик, Лівобережна, Шулявська, Троєщина, Лук'янівська, Університет.Інші фотопослуги від Фотоательє Міг: