Фотозйомка на документи в формі Поліції

Фотографуємо дзеркальним фотоапаратом із використанням заповнюючого освітлення. Фотозйомка займає 5-7 хвилин + 5-10 хвилин на монтаж у форму.

 Сфотографуватися у формі молодшого сержанта Поліції Фотозйомка у формі сержанта Поліції Фото на документи у формі старшого сержанта Поліції Фотографія на документи у формі старшого сержанта Поліції

Форму всіх звань зібрано при фотографуванні поліцейських у нашому фотоательє. Тому якість форми хороша і при монтажі не буде видно слідів фотошопу. При друкуванні кількох блоків або фотографій 9х12, монтаж у форму рахується 1 раз.

Вартість фотозйомки у формі Поліції


      Блок фотографій або фото 9х12 см         150 грн.   
      Монтаж у форму           40
      Корекція обличчя у фотошопі     Безкоштовно


Зробити фото у формі лейтенанта Поліції Термінове фото у формі капітана Поліції Зробити термінове фото у формі майора Поліції  Термінове фото на документи у формі підполковника Поліції
 Зробити фотографію у формі полковника Поліції


Сфотографуватися можна за такими адресами у Києві:
1) вул. Деревлянська (колишня Якіра) 2/6, між метро "Лук'янівська" та "Дорогожичі" у Шевченківському районі. Поруч знаходяться вулиці Мельникова, Білоруська, Герцена, Овруцька, Дігтярівська.
2) вул. Олександра Довженка 1В. ТЦ Точка, в 50-ти метрах від метро "Шулявська". Поруч знаходяться метро "Берестейська", "Нивки", "Політехнічний інститут". Неподалік розташовані вулиці Ежена Потьє, Петра Нестерова, Вадима Гетьмана та Проспект Перемоги.
3) вул. Раїси Окіпної 4Б, 300 метрів від метро "Лівобережна".
4) вул. Закревського 21, поряд з АТБ у Деснянському районі. 200 метрів від перетину з вулицею Драйзера на початку Троєщини.
5) вул. Франка 34/33. Фотоательє на карті між метро "Золоті Ворота", "Університет" та "Театральна". Центр міста
6) Бессарабська площа. ТРК Метроград, бульвар Тараса Шевченка, 2/54.
Фотоательє між станціями метро Хрещатик, Палац Спорту та Площа Льва Толстого.