Фоторамка Сімейне дерево


Фоторамка Сімейне (генеалогічне) дерево – цінний подарунок не тільки Вашій близькій людині, а й усім її нащадкам та родичам. Часто генеалогічні зв'язки зображуються як дерева. Листям такого дерева є представники роду, а гілки символізують сімейні зв'язки.

Ми пропонуємо 2 варіанти створення сімейного дерева:


1) Фоторамка "Сімейне дерево".
У кожну рамку можна вставити фото однієї чи кількох людей. Така фоторамка може бути чудовою окрасою будь-якої кімнати. Купити у Києві рамку можна у відділах «Фотоательє Міг» на Лівобережній, Хрещатику, Лук'янівській, Шулявській, Університеті, Троєщині, або замовити через інтернет-магазин.

Каталог фоторамок Сімейне дерево
2)Створити макет Сімейного дерева в цифровом форматі, який можна надрукувати на полотні, фотопапері та оформити в рамку. Дизайнери підготують макет дерева по Вашим фотографіям в цифровому виді. При бажанні, в якості фону можна використовувати фотографиї місць, звідки походить ваш рід.
Віртість макетування сімейного(родового) дерева від 200 грн.
Макет родового дереваСімейне дерево може стати чудовим подарунком молодятам на весілля.
Поширена практика, коли створюються два дерева - для нареченого та нареченої, які символічно об'єднуються на весіллі. Це сприяє тіснішому знайомству родичів і допомагає повніше усвідомити суть з'єднання двох родин. При цьому копії генеалогічного (родового) дерева записуються на CD диски та вручаються всім родичам нареченої та нареченого.


Популярные фотоподарки: