Фото на футболках


Індивідуальні принти► написи ► фотографії на футболках - гарна можливість показати свій смак і розповісти всім навколишнім про власні погляди! Друк на футболках виконуємо відповідно до сучасних технологій, зображення стійке до прання і буде дарувати Вам радість довгий час ☺.

Друк фото на футболці


  Кількість       1-2 шт.      3-5 шт.      6-20 шт.      21-100 шт.
   Друк А4        550 грн.       480       450        390
   Друк А3        600 грн.       540       480        440

Нанесення плівками флок/флекс А4 + 100, А3 + 190 грн.

Принт А4 на 2 сторону +100, А3 +180грн.

Ваш E-mail *:
Телефон *:
Размір футболки *:
Для *:
Размір друку *:
Сторона друку *:
Завантажити фото (до 10 мб):
Посилання на Fex.net:
Доставка *:
Адреса/Побажання:
ФІО:
Оплата *:
Підтвердження заявки *:

Футболки з написом Футболки з написами


Відгуки та коментарі наших постійних та ♡ клієнтівКаталоги Безкоштовних принтів та написів на футболки

Каталог футболок з прикольними написами для дівчатКаталог футболок для дівчатКаталог футболок для крутих хлопцівКаталог футболок для меломанівКаталог футболок для оригінальних людей
Каталог футболок для хлопцівКаталог футболок для патріотівКаталог футболок для спортсменів та фанатівКаталог футболок з мульт-героямиКаталог футболок для веселих людейВідповіді на питання по футболках:

① Який термін виготовлення? 1-2 дні.

② Як зробити онлайн-замовлення? Заповнюйте форму, натиснувши кнопку "Замовити онлайн" під цінами. Після перевірки фото та всіх даних Ви отримаєте підтверджуючий лист або дзвінок від дизайнера.

③ Що буде із зображенням після прання футболки? Ми використовуємо технологію сублімаційного друку та нанесення плівками. Обидві технології витримують прання при 40 градусів. Прати та гладити футболку потрібно навиворіт Детальніше про догляд

④ Як можна перевірити якість футболки? Перевірити якість футболки з фотодруком можна в наших фотоательє Києва на Лівобережній, Шулявській, Хрещатику, Лук'янівській, Золотих Воротах та на Троєщині.

⑤ Чи можна зробити друк на своїй футболці? Повнокольоровий друк можливий лише на наших футболках. Написи та логотипи в один колір можна і на ваших футболках, від ціни віднімаємо 100 грн.

⑥ Що таке сублімаційний друк? Сублімація

⑦ Чи є у вас таблиця розмірів футболок? Подивитись